Povratak u školske klupe

Autor: LADISLAV FIRI, 4. 9. 2022.

Poštovani roditelji, dragi učenici,

ljetni praznici su proletjeli i vrijeme je za povratak u školske klupe. Vjerujemo da dijelimo isti osjećaj sreće i uzbuđenja jer ćemo se ponovno vidjeti i družiti u učionicama i na školskim hodnicima.

Tijekom ljeta obavili smo opsežne radove unutarnjeg uređenja škole u Lovasu i sretni smo što ćemo vas dočekati u svježe oličenim prostorijama. Još jednom želimo zahvaliti Vukovarsko-srijemskoj županiji za pomoć u realizaciji ovog velikog posla.

Dostavljeni su nam svi udžbenici i dodatni materijali koji vas čekaju na vašim školskim klupama, a zahvaljujemo Općini Lovas koja je financirala nabavu svih dodatnih materijala.
Zahvaljujemo svim zaposlenicima škole, osobito tehničkom osoblju i domaru koji su obavili velik posao da bi vas škola dočekala uredna i čista.

Radujemo se što ćemo vas dočekati na školskim vratima u ponedjeljak, 5. rujna u prostoru Osnovne škole Lovas i Područne škole Opatovac.

Raspored:
▪️ učenici 1. razreda dolaze u školu u 8.30 sati zajedno s roditeljima - pripremljen je kratak program dočeka, a učenici će se u školi zadržati do 10.35 sati
▪️ nastava za sve ostale učenike počinje u 8 sati, a učenici će prvi dan nastavne godine imati 3 školska sata (nastava završava u 10.35 sati)
▪️ učenici putnici iz Opatovca - polazak autobusa iz Opatovca je u 7.15 sati, a povratak u 10.45 sati

Područna škola Opatovac
▪️ svi učenici i njihovi roditelji dolaze u školu u 8.30 sati kada će sudjelovati u kratkom programu za prijem učenika prvog razreda
▪️ nastava je organizirana do 10.35 sati

Upute za sve učenike:
▪️ učenici u školu donose školske torbe i školsku preobuku
▪️ učenici će preuzeti udžbenike i dodatne materijale i potpisati izjavu o preuzimanju koju će dostaviti i roditeljima
▪️ organizirana školska prehrana započinje 19. rujna u prostoru školske blagovaonice
▪️ u suradnji s PP Tovarnik pri dolasku u školu promet će nadzirati patrola prometne policije

Na kraju, želimo vam svima puno uspjeha u novoj nastavnoj godini. Činimo sve kako bismo školu učinili boljim mjestom za učenje, druženje i otkrivanje svijeta koji nas okružuje. Nemojte nikada zaboraviti da smo tu zbog vas, uvijek spremni pomoći, objasniti i usmjeriti vas.

Sretno nam svima!

« Svibanj 2024 »