NAŠI UČENICI NA SMOTRI „DANI KRUHA I ZAHVALNOSTI ZA PLODOVE ZEMLJE“

Autor: Mario Peulić, 12. 10. 2010.

7 .listopada, naši su učenici sudjelovali na Županijskoj smotri „Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje“ koja je održana u Športskoj dvorani „Lenije“, a čiji je organizator bila Poljoprivredno – šumarska škola Vinkovci. Naši učenici su uz pomoć nastavnika matematike i fizike, pedagoginje i knjižničarke složili stol za koji su proteklih dana skupljali ukrase i peciva. Na smotri je sudjelovalo četrnaest osnovnih, četiri srednje škole te po jedan učenički i dječji dom i vrtić. Nastup na državnoj smotri iduće godine u kategoriji osnovnih škola osigurala si je Osnovna škola „Mare Švel Gamiršek“ iz Vrbanje svojim izvrsno uređenim stolom i tematikom svatova, a u kategoriji srednjih škola pobjedu je odnijela Zdravstveno – veterinarska škola „Dr. Andrije Štampara“ iz Vinkovaca. Svi sudionici dobili su prigodne zahvalnice i srdačan poziv da sljedeće godine svoj sudjelovanjem još više uljepšaju ovu lijepo, već i tradicionalnu učeničku smotru.
                                                                                                                                           Domagoj Paša