Prvi nastavni dan - raspored

Autor: Marko Brajković, 4. 9. 2020.

Poštovani roditelji, dragi učenici,
dostavljamo vam plan za prvi nastavni dan. Plan za ostatak sljedećeg tjedna bit će vam dostavljen tijekom vikenda kako ne bismo stvarali nepotrebnu zbrku.
Plan je dostupan pritiskom na oznaku "Više".

✅ Razredna nastava (1. do 4. razreda)
Učenici dolaze u školsko dvorište od 8.45 sati. Molimo da prilikom dolaska držite razmak. U dvorištu su obavezne maske za lice za sve učenike i roditelje učenika 1. razreda. Učenici će biti razdvojeni u razredne skupine koje će biti udaljene jedna od druge. U 9 sati započet će kratak program za doček prvašića. Nakon programa učenici odlaze s razrednim učiteljicama u svoje učionice. Učenici 1. razreda i njihovi roditelji zadržat će se na kratkom domjenku i posljednji će ući u školu.
✅ Predmetna nastava (5. do 8. razreda)
▪️Učenici 5. razreda ulaze na glavni ulaz škole u 7.50 sati. Na ulazu će ih dočekati razrednica.
▪️Učenici 6. razreda ulaze na glavni ulaz škole u 8 sati. Na ulazu će ih dočekati razrednik.
▪️Učenici 7. razreda ulaze na ulaz sportske dvorane u 7.50 sati. Na ulazu će ih dočekati razrednica.
▪️Učenici 8. razreda ulaze na ulaz sportske dvorane u 8 sati. Na ulazu će ih dočekati razrednica.
✅ Učenici putnici - Opatovac
Učenici čekaju autobus koji iz Opatovca kreće u 7.15 sati. Na stajalištu drže razmak jedni od drugih. U autobusu su obavezne maske za lice i učenici sjede razdvojeni. Po dolasku u školu ulaze na one ulaze koji su predviđeni za njihov razred. (5. i 6. razred glavni ulaz u školu, 7. i 8. razred na dvoranski ulaz) Odlaze u razredne učionice. Ne napuštaju razredne učionice niti se kreću hodnicima. Autobus za Opatovac ide u 11 sati.

✅ Područna škola Opatovac
U ponedjeljak učenici i učenice, te roditelji prvašića, trebaju doći pred školu u 8:50. Prilikom dolaska, molimo vas da se držite razmaka, po razredima. Ne zaboravite maskice, koje trebaju nositi učenici i roditelji.
U 9 sati počinje kratak program dočeka prvašića,nakon kojeg učenice 2.r. odlaze s učiteljicom u učionicu, dok će se učenici 1. i 4. razreda zadržati na kratkom druženju i upoznavanju s učiteljicom.
Udžbenici i radne su spremne i učenike će dočekati prvog dana u školi. Upute za daljnje održavanje nastave bit će dodatno javljene kada se vidimo, te na stranici škole.
Učenici razredne i predmetne nastave pri ulasku u školu, na školskim hodnicima i na odlasku iz škole nose maske za lice. Tijekom nastavi neće nositi maske za lice.
Za sve učenike pripremljeni su udžbenički kompleti i informativne brošure u kojima se nalaze informacije o mjerama i preporukama koje će se provoditi u školi.
Zahvaljujemo roditeljima na razumijevanju i vjerujemo da ćemo se zajedno obraniti!
Srdačno vas pozdravljamo i vidimo se uskoro!